Мнение

Подгорело? или За слова нужно отвечать?

И так написать этот пост меня вынудила такая информация обнаруженная мной на одном из порталов города Бердичев 

Пунктуация и грамматика сохранены

У Бердичеві допис у соціальній мережі «Фейсбук» став причиною масового допиту поліцією місцевих журналістів

Що таке свобода слова, де вона починається і де закінчується, як не перетнути межу, що відділяє свободу слова від наклепу? Це доволі розповсюджені питання у журналістському колі, де кожен повинен добре думати перед тим, як щось написати. Інша річ – соціальні мережі, де користувачі вільно висловлюють свою думку, не занадто думаючи про наслідки. Ось із-за однієї такої публікації у «Фейсбук» зараз співробітники поліції і «трясуть» працівників ЗМІ.

Зараз у Бердичівському відділі поліції розглядаються матеріали досудового розслідування, пов’язані з поширенням у мережі «Фейсбук» недостовірної інформації стосовно головного прокурора міста Бердичева Вадима Кожухаря з метою незаконного впливу на нього. Підозрюваний – такий собі користувач мережі «Фейсбук» Олександр Галецький, за встановлення місцезнаходження якого активно взялися правоохоронні органи.

Однак чомусь першими почали допитували бердичівських журналістів, працівники поліції вже приходили опитати редакційний колектив Інтернет-видання «Бердичів.біз», є у списку і газети «Бердичівський погляд» та «Ріо-Бердичів». Що ж то була за резонансна публікація і що написав невідомий про головного прокурора міста Бердичева, – наразі ніхто не пояснює.

Денис ЗАРЕМСЬКИЙ

Его подручный Заремский то же участвовал в этом фарсе теперь по порядку.
Помнится мне уважаемые (колеги) когда я выступил за то что бы у меня в стране не было бы вот таких действий как были на майдане вы сказали мне что я не прав и ни чего не понимаю и помогали тем кто удерживал меня в сизо 2 года и три месяца (к стати один из судей уже упочил) как говорят земля ему пухом
а теперь вы воете от того что органы прокуратуры занялись вами отсюда вопрос.
Вы что там употребляете? второе когда вы танцевали от того что мне вклеили 9 лет только за канал на ютубе вы были счастливы, сейчас видим ситуация изменилась и уже вас таскают по судам за какие то посты так что надеюсь увидеть вас в скором времени на скамье подсудимых.
А что бы немного вас отрезвить предлагаю к вашему просмотру кусочек того что творили с вашей подачи помнится тогда вы небыли против? или я что то путаю?

 

Тимонин Евгений Геннадьевич

Ген директор сети сайтов Домино
Теги:

Статьи на близкие темы

Кнопка «Наверх»

Подпишись в соц сетях

Следи за нами в соц сетях
close-link
Пожалуйста ознакомтесь с политикой использования cookies.
Ознакомится
close-image
Закрыть