Афиша

CHRISTMAS JAZZ SONGS. LOUIS ARMSTRONG, ELLA FITZGERALD

28.12 - 02.01

Pavel Ignatyev Quartet, Анян Удогво і Кемі Оке виконають для вас Christmas Jazz Songs у рамках програми Louis Armstrong & Ella Fitzgerald.

У цей вечір прозвучить особливий, новорічний джаз. Ви почуєте твори неповторного Луї Армстронга і однієї з найкращих вокалісток в історії джазової музики Елли Джейн Фіцджеральд.

«Пані Ніксон і я розділяємо горе мільйонів американців у зв’язку зі смертю Луї Армстронга. Він був одним з творців американського мистецтва. Людина яскравої індивідуальності, Армстронг завоював всесвітню популярність. Його блискучий талант і благородство збагатили наше духовне життя, зробили його більш насиченим», — президент США, Richard Milhous Nixon

Луї Армстронг — джазовий трубач, який не потребує представлення, його ім’я знайоме кожному. Саме він, поряд з Дюком Еллінгтоном, Чарлі Паркером, Майлсом Дейвісом і Джоном Колтрейном здійснив найбільший вплив на розвиток джазу і зробив багато для його популяризації в усьому світі.

Елла Фіцджеральд — не просто джазова вокалістка, Елла — це ім’я «першої леді джазу». За кандидатуру Елли на звання «Кращої співачки світу» проголосували Армстронг, Гудмен, Еллінгтон, Пітерсон. На питання, кого представити до цього звання, Френк Сінатра відповів: «Навіщо ви питаєте, звичайно ж, Еллу». Кросбі сказав: «Тільки вона! Не важливо з кого вибирати — чоловіків, жінок або дітей…».

Два знакових імені у світі джазу. Елла Фіцджеральд і Луї Армстронг випустили три спільних студійні альбоми на студії Verve, два з них складалися з джазових стандартів.

Квитки на concert.ua

Статьи на близкие темы

Кнопка «Наверх»

Подпишись в соц сетях

Следи за нами в соц сетях
close-link
Пожалуйста ознакомтесь с политикой использования cookies.
Ознакомится
close-image
Закрыть