Вітчизняні банки «атакують» одного з перших українських крипто-бізнесменів: у чому суть?

чабанян

Михайло Чобанян – засновник платформи «Kuna», вважається одним з перших українських бізнесменів, що почали працювати з криптовалютою. Нещодавно, на своїй офіційній сторінці у соціальній мережі Михайло написав, що у нього виникли проблеми з деякими вітчизняними банками. Після того, як тихо й мирно питання вирішити не вдалося, бізнесмен вирішив надати ситуації публічності, аби, можливо, саме таким чином змусити адміністрацію фінансових структур негайно дати пояснення, яким чином він потрапив до так званого «чорного списку».

Відео, яке на своїй сторінці розмістив Чобанян починається з того, що Альфа-Банк, клієнтом якого він є, відмовив йому у наданні послуг, пов’язавши це з його «поганою репутацією». Не розуміючи суті проблеми, бізнесмен почав з’ясовувати, чому попав у немилість одного з провідних банків країни. Стало відомо, що корінь проблеми бере початок з такої фінансової структури, як «Пумб». Саме служба безпеки цього банку звернулася до поліції, звинувативши Чобаняна у причетності до кримінального злочину, а саме – крадіжок грошей у банка безпосередньо.

На протязі тривалого часу Михайло не був викликаний ні на допит, ні до суду, а значить – так звана «кримінальна справа» може виявитися звичайною фікцією. Не отримав крипто-бізнесмен відповіді і від самої фінансової структури, яка, до речі відреагувала на його сьогоднішній допис у Фейсбукі.

Доброго дня! Приносимо свої найщиріші вибачення. Взяли в опрацювання вашу заявку. Невдовзі повернемося до коментування, — написали представники банку у відповідь на запис Чабаняна.

Таким чином виходить, що по невідомим причинам з засновником однієї з перших крипто-платформ України відмовилися працювати одразу декілька банків.

Представники банку «Пумб» зв’язалися зі мною, написавши у «приватні повідомлення», але нічого конкретного так і не сказали, обіцяють вирішити проблему, — повідомив Михайло агентству «Медіа Поток».

Також, за словами Михайла, ще жодного разу у нього не виникало подібних проблем. Чоловік сподівається, що публічне обговорення цього питання зможе прискорити вирішення ситуації. Користувачі соцмережі, до слова, менш позитивно налаштовані, аніж бізнесмен, називають поточну ситуацію «війною між криптовалютними спілками і банками України». Чим ця «війна» закінчиться – ми повідомимо згодом.

спілкувався
Віталій Розкаряка

ПОДЕЛИТЬСЯ:
Оценить эту статью:
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
КОММЕНТАРИЕВ НЕТ

ОСТАВИТЬ КОММЕНТАРИЙ

Войти с помощью: 

Авторизация

Войти с помощью: 

Регистрация

A password is not entered
Войти с помощью: 

Generation password